Nadanie tytułów Honorowych Czytelników oraz wręczenie medali „Super Czytacz”

12 października 2023 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Jaworzu po raz pierwszy odbyło się uroczyste spotkanie, podczas którego nadano tytuły Honorowego Czytelnika oraz wręczono medale „Super Czytacz”. Podczas spotkania Anna Skotnicka-Nędzka, pełniąca funkcję Wójta Gminy Jaworze oraz Gabriela Śliwka, dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Jaworzu wręczały dyplomy, medale i upominki Czytelnikom mającym najdłuższy nieprzerwany staż czytelniczy i największą aktywność w ilości odwiedzin i wypożyczeń.
Wśród wyróżnionych znaleźli się: Barbara Drożdż, Stanisława Duraj, Wanda Dutka, Urszula Krzempek, Jadwiga Penkala, Barbara Rajf, Anna Rychlewska, Małgorzata Rychlewska, Maria Rychlewska, Anna Skurska, Kazimierz Wawrzuta, Stefania Wiśniewska i Marceli Wiśniewski.
Wszystkich łączy jedno – niezwykła pasja czytania oraz nieprzerwana przynależność do grona czytelników jaworzańskiej biblioteki.

od lewej: Barbara Drożdż, Stanisława Duraj, Anna Skotnicka-Nędzka, Marceli Wiśniewski, Anna Skurska, Jadwiga Penkala, Wanda Dutka, Barbara Rajf, Urszula Krzempek, Gabriela Śliwka

Fotorelacja: